WEREWOLVES

2. prosince 2016 v 17:06 | Louis


Vlkodlak je bájnou bytostí, ovšem ne v Salemu. Jde o člověka schopného měnit se ve vlka ať už pouze během úplňku nebo kdykoliv se mu zachce. Je téměř nezranitelný díky rychlé regeneraci. Vlkodlakem se můžete stát, když vás jeden z nich kousne, nebo se s těmito geny narodíte. Lidé, kteří se vlkodlaky stali díky kousnutí, mají většinou problém se svou sebekontrolou, kdežto vlkodlaci, kteří se s přeměnou potýkají od narození, měli plno času se naučit krotit. Těm problémovým mohou při úplňku pomáhat jejich takzvané "kotvy". Bývají to lidé, kteří jsou vlkodlaku opravdu blízcí. Jejich kousnutí je pro upíry smrtelné. Pokud jsou přeměněni, vlk v nich umírá. Vlkodlaci mívají na vybranou, jestli chtějí zestárnout nebo ne.


SCHOPNOSTI:

♦ Přirozené schopnosti vlkodlaků: velká síla, zostřené smysly, regenerace, schopnost rozeznat lež podle tlukotu srdce, manipulace se vzpomínkami, mohou ostatní zbavit bolesti.

♦ Schopnosti navíc [můžete si vybrat pouze jednu]:
Empatie - snadné vcítění se do pocitů druhých.
Agrokineze - manipulace s rostlinami - rostou rychleji, usychají atd.
Kryokineze - kontrola nad ledem.
Rychlost - Ne každý vlkodlak jí musí být obdařen a tak pokud chcete být rychlým vlkodlakem, měli byste ji zařadit mezi své schopnoti.
Bojová umění - Mini seznam můžete najít zde.

ZBRANĚ:

Mini seznam zbraní najdete zde.

SLABOSTI:

Jejich slabostí je především stříbro a oměj vlčí [bylina].

♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama