VAMPIRES

2. prosince 2016 v 17:20 | Louis


Upír je tvor živící se životní esencí [krví] zpravidla lidských stvoření, ovšem existují i takoví, kterým vystačí zvířecí krev, jen proto, aby nikomu neublížili. Bývají bledí, jejich oči jsou nejčastěji tmavé barvy. Oplývají velkou silou, rychlostí a hlavně nesmrtelností. Jsou převážně nočními tvory, protože je jim slunce protivné, ale nemůže je zabít. V dávných dobách se věřilo, že se upírem může stát člověk, který zemřel nečistým způsobem [sebevrah, popravený zločinec]. Poté se rozmohly také mýty o tom, že stačí jediné upíří kousnutí a člověk se promění v jednoho z nich [snad díky jedu, který pracuje podobně jako vlkodlačí] nebo musíte mít ve svém organismu upíří krev a následně zemřít. Je na vás, ve kterou praktiku věříte nejvíc.


SCHOPNOSTI:

Přirozené schopnosti upírů: velká síla, zostřené smysly, ovládání mysli, regenerace, mrštnost, jejich krev má léčivé účinky.

Schopnosti navíc [můžete si vybrat pouze jednu]:
Čtení myšlenek - jste schopni slyšet myšlenky ostatních.
Navštěvování snů - schopnost objevit se ve snu vámi vybrané osoby.
Kryokineze - kontrola nad ledem.
Bojová umění - mini seznam najdete zde.

ZBRANĚ:

Mini seznam zbraní najdete zde.

SLABOSTI:

Spolehlivou metodou je stětí hlavy, vyrvané srdce, upálení nebo vlkodlačí kousnutí [lékem je krev vlkodlaka, kterým byl upír kousnut].

♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama