Shadow Queen || Werewolf

18. prosince 2016 v 20:48 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Velká síla, Zostřené smysly, Regenerace, Schopnost rozeznat lež podle tlukotu srdce, Manipulace se vzpomínkami, Mohou ostatní zbavit bolesti


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Bojová umění [Kick Box, Karate, Lukostřelba, Lovecké nože]VZHLED POSTAVY:

Na Shadow není nic extra neobvyklého, teda krom viditelných jizev, které jí pokrývají většinu těla. Tak akorát vysoká, štíhlá s dostačujícími ženskými křivkami. Tohle prostě nejsou ty vzhledové rysy, které by ji odlišily od zbytku, ale ona má v rukávu spoustu jiných. Například, na první pohled si nelze nevšimnout jejích tmavě hnědých vlasů a čokoládových očí, které sou dosti výrazné i bez líčení, které po většinu času, nepoužívá vůbec. Stačí jediný pohled, abyste se utopily v záplavě čokoládových očí. Dřív působili vřelým a důvěřivým dojmem, ale teď? Jediné co se z nich dá vyčíst je vztek a hromada temnoty, která jí sžírá zevnitř. Ráda nosí kožené bundy, většinou černé nebo vínově červené barvy. Nejraději chodí v upnutých džínsech a obyčejných topech. Nemá v lásce nic přehnaného, takže nečekejte že ji někdy spatříte v šatech nebo tak něco.


POVAHA POSTAVY:

Před tím vším bývala Shadow obyčejná milá dívka, ale časy se mění a stejně s ním i ona sama. Ztráta rodičů jí velmi zasáhla a doslova jí změnila pohled na svět. Před tím vším bývala nezodpovědná puberťačka, která se ráda bavila s přáteli, dalo by se říci že nezodpovědnost jí zůstala stále, ale něco jako milost vůči ostatním? Tuhle vlastnost už dávno ztratila. U někoho jako je ona nemůžete čekat žádné milé chování, od přírody má proříznutý jazyk a nebojí se vyjádřit a následně prosadit vlastní názor. Její chování bývá často hodně nevyzpytatelné. Často se nechává ovlivňovat emocemi, které ji někdy zatemní úsudek. Mezi lidmi bývá arogantní, povýšená a drzá. Nálady se u ní také mění jako počasí, chvíli je sarkastická s lehkými urážkami a následně zuřící jako hladový medvěd. I přes svoji drsnou stránku je v hloubi duše citlivá duše. Tenhle fakt se však snaží skrýt před světem co nejvíce to jde. Hodně dlouho trvá, získat si její důvěru a dostat se pod její tvrdou skořápku, po strátě rodičů, je to vlastně skoro až nemožné, ale když se vám to povede, dokáže být neskutečně starostlivá, vůči svým milovaným. To však nemění fakt že je od přírody dominantní a nerada přiznává vlastní chyby. A ustupovat slabším? To od ní určitě nečekejte.


HISTORIE:

Shadow se narodila v Shadow Hills, do celkem zvláštní rodiny. Nebo spíše podle míry lidských obyvatel. Už od malička jí i její sestru trénoval otec v bojových uměních, lukostřelbě, atd.. Její sestra se v tomhle prostředí necítila zrovna dobře, ale Shadow? Ta byla přesně ve svém živlu. Už od malička byla velice zručná a rychle se učila. Díky tomu, už ve svých 15 letech předčila i svého otce. Dlouhá léta podstupovala trénink, ale nikdy jí nebylo zodpovězeno na co vlastně trénuje. Z počátku to brala jen jako koníček, ale naléhavost s jakou k tomu otec přistupoval jí byla čím dál podivnější. Když dosáhla 18tých narozenin, otec jí konečně zodpověděl dlouho pokládanou otázku. Odpověď pro ní nebyla ani až tak šokující. Její otec byl totiž lovec vlkodlaků. Někteří lidé by se možná zděsili, ale ona mezi ně nepatřila. Přeci jen noční výlety otce byly už tak hodně podezřelé a to nemluvně o tom, že se domů vracel vždy domlácený s košilí nasáklou krví. Bylo jasné že její rodina čeká, že jednou zaujme jejich míso a přidá se do jejich řad. Hromada lidí by to možná nebrala jako pozitivní věc, ale ona s toho byla doslova nadšená! Roky plynuly a Shadow stále pilně trénovala a nemohla se dočkat svého připojení do týmu. V té době byla plná radosti se spoustou snů, ale to vše se mělo změnit. V jeden den se jí celí život obrátil vzhůru nohama. Den začal stejně jako každý jiný, ale tentokrát jí doma nevítali rodiče ani její mladší sestra. To z počátku neshledávala nijak zvláštní, prostě si jen řekla že mají něco na práci. Rychlou chůzí prošla přes dlouhou chodbu přímo do obývacího pokoje. To co spatřila jí skoro zastavilo srdce. Ta chvíle jakoby trvala hodiny a hodiny. Přímo před ní se na zemi povalovala tři zkrvavená těla. Už podle ran bylo jasné že je povraždili vlkodlaci. Její teorie se ještě více potvrdily, když proti ní stanula ona zrůda, která povraždila její rodinu. Neměla proti němu moc šancí, ale bránila se co to šlo. Nakonec vyvázla jen s drobným kousnutím, ale vlkodlak upláchl. Skoro to vypadalo, jakoby jí nechal naživu schválně. V tu chvíli se v Shadow něco zlomilo. Něco co z ní udělalo nového člověka, nejen že prošla přeměnou, ale i celá její osobnost se změnila, na něco úplně jiného. Spočátku měla velké problémy se svou vlkodlačí částí, výbuchy vzteku byly čímdál častější a horší, vlastně doteď jsou. Nikdy se nenaučila moc dobře ovládat svou zvířecí část, ale po čase jí alespoň příjmula. Díky ní dokázala efektivněji lovit onu nechutnou zvěř. Vydala se ve stopách své rodiny,,, během toho se taktéž zapřísáhla sama sobě, že najde vraha, který jí připravil o rodinu. Od té doby se její život změnil na krvavé lovy. Nic krom nalezení vraha jí nezajímalo a také si dobře dávala pozor, aby jí na nikom nazačalo znovu záležet. Dalo by se říci že se z ní od té doby stala opravdová temná královna. Jen čas ukáže jestli se dokáže změnit.


GALERIE:


♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama