REGISTRATION

28. listopadu 2016 v 2:16 | Louis

REGISTRACE JE OTEVŘENA!

Celou registraci pošlete přes e-mail tohoto blogu! :)

E-mail: shadowhills@seznam.cz [do předmětu napište "Salem"]

Je důležité si přečíst vše!


Jméno a příjmení: Je mi jedno jaké jméno použijete. Klidně může býz ze známých i neznámých knih, filmů apod., pokud vám to tak vyhovuje.

Věk: Přiměřený k vzhledu vaší postavy. Také bereme ohled na rasu.

Rasa: Je důležité, aby sis přečetl/a aspoň základní info o bytosti, za kterou budeš hrát!

Schopnosti navíc: Množství schopností záleží na dané rase, u každé je napsáno, kolik schopností navíc je povoleno. Byla bych ráda, kdybyste volili, pokud je to možné, jednu aktivní a jednu pasivní. Pozor, lidé nadpřirozené schopnosti neovládají a ostatní bytosti mají taky nějaká svá pravidla, tak nezapomenout přečíst!

Vzhled postavy: I když budou u postav fotografie nebo animace, bylo by fajn kdybyste je aspoň ve zkratce popsali, může se stát, že mají něco navíc [tetování, přívěsky, které jsou pro ně důležité apod.]. Popis musí mít alespoň 5 řádků.

Povaha postavy: Rozepište se, rozepiště se. Je tolik povahových rysů. Ty dobré, ale nezapomínejte i na ty špatné. Opět aspoň 5 řádků dlouhé.

Historie: Každý má nějakou historii a tak jí musí mít samozřejmě i tvá postava. Chchi po vás 10 řádků a více.

Fotografie/Animace/Videa: Je nutné, abyste poslali alespoň jednu fotografii pro hlavní foto. Je také možné vytvořit galerii, ve které mohou být i animace. Pokud je vaše postava vlkodlak nebo se dokáže přeměnit v nějaké zvíře, pošlete i fotku s danou přeměnou, ale není to nutné. Vybírejte vzhledy postav odpovídající době [1626]. Pokud vaše FC nemá fotky v dobovém oblečení, posílejte pouze obličeje, nebo si je oříznu sama. Prosím, abyste k fotce připsali pravé jméno avatara vaší postavy, děkuju. :)

Nick: Napište mi přezdívku, kterou budete používat na chatu.

Facebook: Pro lepší komunikaci a domlouvání, se můžete přidat do naší facebookové skupiny zde. Není to povinné a přihlásit se musíte vy, já vás přidávat nebudu. :)

Cestování časem: číst tady!

Hra: Je nutné si vytvořit účet na foru, to najdete pod PLACES.

♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama