Listopad 2016

DEMONS

28. listopadu 2016 v 14:38 | Louis


Démoni jsou považování za zlé bytosti bez duše, vyžívající se v chaosu. Démony se mohou stát padlí andělé, kteří se rozhodnou následovat Lucifera a jeho přesvědčení. Dalším způsobem, jak se stát démonem je, že se jednomu upíšete, což mají v oblibě hlavně čarodějnice, které se jimi pak stávají po jejich smrti. Můžete se jako démon narodit, tato varianta bývá však velmi vzácná, jelikož je pro ně těžké chovat city. Ovšem není to nemožné. Ani démoni, stejně jako andělé, nevlastní hmotné tělo, obstarávají si ho na Zemi. Danou osobu mohou posednout bez jejího svolení. Většinou pak mívají černé, červené a nebo žluté oči, pokud je neskrývají za těmi lidskými. Živí se energií lidských stvoření. Mohou vlastnit pekelného psa, který bývá pro smrtelníky neviditelný. Posílají je většinou na lidi, kteří se jim upsali. Nemohou se měnit v jinou rasu.


SCHOPNOSTI:

♦ Přirozené schopnosti démonů: velká síla, posednutí lidského těla, kontrola nad pekelnými psy, teleportace, plnění jednoho přání [musíte se upsat].

♦ Schopnosti navíc [můžete si vybrat pouze jednu]:
Ovládání mysli - Mohou se vám nabourat do hlavy a přinutit vás k věcem, které byste obvykle neudělali.
Čtení myšlenek - Nemyslím si, že to musím vysvětlovat, jen si dávejte pozor, abyste tuto schopnost využívali přiměřeně.
Vytváření halucinací - mohou vás přinutit vidět neexistující věci. Pokud to přehání, můžete přijít o rozum.
Telekineze - pohybování předměty myšlenkou.
Pyrokineze - kontrola nad ohněm.
Chronokineze - manipulace s časem, s touto schopností můžete měnit tok času.
Elektrokineze - manipulace s elektřinou.
Bojová umění - mini seznam najdete zde.

ZBRANĚ:

Mini seznam najdete zde.

SLABOSTI:

Nesnesou svěcenou vodu a exorcismus. Mohou být lapeni do ďáblovy pasti.

♦♦

ANGELS

28. listopadu 2016 v 3:36 | Louis


Anděl je nadpřirozená duchovní bytost, která by měla být podřízena Bohu a sloužit jako posel mezi lidmi a Bohem. Někteří z andělů se však Bohu vzepřeli a jejich hřích se chápe jako neodvolatelný a absolutní. Jsou vyhnání z nebe, takoví se nazývají padlými anděly. Anděl v nebi nevlastní hmotné tělo, a tak ani na Zemi, a proto si ho musí obstarat tím, že posedne sebou zvoleného člověka, který s tím ovšem musí souhlasit [většinou to bývají duchovně založení lidé]. V přítomnosti hodného anděla se můžete cítit uvolněně a spokojeně. Nemohou být přeměnění v jinou rasu, mohou měnit pouze funkce.


ARCHANDĚLÉ:
Archandělé jsou nejvýše postavení andělé. Tento post je limitovaný [jsou tři volná místa].

ANDĚLÉ SMRTI:
Spadají pod Azraela. Úkolem těchto andělů je sběr duší a jejich odvádění před boží soud, proto jsou nejčastěji viděni stojící u umírajícího člověka.

PADLÍ ANDĚLÉ:
Vzepřeli se Bohu stejně jako Lucifer, měli by se tedy stát démony, ovšem těmi se stávají jen ti andělé, kteří se rozhodnou následovat Lucifera. Ostatní jsou nuceni žít mezi lidmi s minimálním nadáním pro nadpřirozené schopnosti. Ovládají pouze pasivní schopnosti [čtení myšlenek, ovládání mysli a podobně].

STRÁŽNÍ ANDĚLÉ:
Jsou přiděleni k jednotlivým lidem už od jejich narození. Chrání je před nebezpečím okolí. [Pokud chceš hrát tohoto anděla, bude nejspíš nejlepší, když se domluvíš s dalším hráčem, jestli by si nemohl být právě jeho strážným andělem.]


SCHOPNOSTI:

♦ Přirozené schopnosti andělů: teleportace, léčení, regenerace, vzkříšení, telepatie, intuice, převádění duší.

♦ Schopnosti navíc [můžete si vybrat pouze jednu]:
Čtení myšlenek - jste schopni slyšet myšlenky ostatních.
Empatie - snadné vcítění se do pocitů druhých.
Telekineze - pohybování předměty myšlenkou.
Aerokineze - schopnost, kterou můžete řídit vzduch - směr, sílu a intenzitu.
Chronokineze - manipulace s časem, s touto schopností můžete měnit tok času - zpomalovat nebo zrychlovat.
Thermokineze - pomocí této schopnosti můžete měnit teplotu prostředí, nebo tělesnou.
Neviditelnost - přijde mi směšné to vysvětlovat.
Bojová umění - mini seznam najdete zde.

ZBRANĚ:

Mini seznam najdete zde.

SLABOSTI:

Anděly je možné zabít stříbrným kůlem, na kterém jsou vyryty proti-andělské znaky.

♦♦

REGISTRATION

28. listopadu 2016 v 2:16 | Louis

REGISTRACE JE OTEVŘENA!

Celou registraci pošlete přes e-mail tohoto blogu! :)

E-mail: shadowhills@seznam.cz [do předmětu napište "Salem"]

Je důležité si přečíst vše!


Jméno a příjmení: Je mi jedno jaké jméno použijete. Klidně může býz ze známých i neznámých knih, filmů apod., pokud vám to tak vyhovuje.

Věk: Přiměřený k vzhledu vaší postavy. Také bereme ohled na rasu.

Rasa: Je důležité, aby sis přečetl/a aspoň základní info o bytosti, za kterou budeš hrát!

Schopnosti navíc: Množství schopností záleží na dané rase, u každé je napsáno, kolik schopností navíc je povoleno. Byla bych ráda, kdybyste volili, pokud je to možné, jednu aktivní a jednu pasivní. Pozor, lidé nadpřirozené schopnosti neovládají a ostatní bytosti mají taky nějaká svá pravidla, tak nezapomenout přečíst!

Vzhled postavy: I když budou u postav fotografie nebo animace, bylo by fajn kdybyste je aspoň ve zkratce popsali, může se stát, že mají něco navíc [tetování, přívěsky, které jsou pro ně důležité apod.]. Popis musí mít alespoň 5 řádků.

Povaha postavy: Rozepište se, rozepiště se. Je tolik povahových rysů. Ty dobré, ale nezapomínejte i na ty špatné. Opět aspoň 5 řádků dlouhé.

Historie: Každý má nějakou historii a tak jí musí mít samozřejmě i tvá postava. Chchi po vás 10 řádků a více.

Fotografie/Animace/Videa: Je nutné, abyste poslali alespoň jednu fotografii pro hlavní foto. Je také možné vytvořit galerii, ve které mohou být i animace. Pokud je vaše postava vlkodlak nebo se dokáže přeměnit v nějaké zvíře, pošlete i fotku s danou přeměnou, ale není to nutné. Vybírejte vzhledy postav odpovídající době [1626]. Pokud vaše FC nemá fotky v dobovém oblečení, posílejte pouze obličeje, nebo si je oříznu sama. Prosím, abyste k fotce připsali pravé jméno avatara vaší postavy, děkuju. :)

Nick: Napište mi přezdívku, kterou budete používat na chatu.

Facebook: Pro lepší komunikaci a domlouvání, se můžete přidat do naší facebookové skupiny zde. Není to povinné a přihlásit se musíte vy, já vás přidávat nebudu. :)

Cestování časem: číst tady!

Hra: Je nutné si vytvořit účet na foru, to najdete pod PLACES.

♦♦